Všechny kategorie
  Filtry
  Nastavení
  Hledat

  Plaňkový plot RAND

  Plaňkový plot RAND je jednoduché horizontální oplocení vašeho domu. RAND dodáváme v několika velikostech a to 60, 100 a 200. Na přání zákazníka můžeme dodat jakoukoliv velikost profilu za individuální příplatek. Plaňkový plot RAND se dodává v průhledném i neprůhledném oplocení. Plaňkový plot RAND dodáváme v horizontálním i vertikálním uložení. 

  Všechny hliníkové profily a komponenty jsou lakovány práškovou barvou Tiger Drylac. V základním provedení naleznete až 15 barev, které dodáváme v provedeních - polomatné a jemně strukturované, vše bez příplatků. Za příplatek si můžete vybírat z celé škály barev RAL a taktéž z několika dřevodekorů Decoral. Barvy můžete různě kombinovat a bez příplatků vybrat různé barvy do jedné plotové výplně.

  Hliníkový plot dodáváme přesně na míru Vašim požadavkům. Všechny požadavky řešíme individuálně. Díky vyztužovacím profilům jsme schopni dodat až 6000 mm široké pole bez viditelného přerušení. Samozřejmostí všech dodávaných plotů jsou samonosné, posuvné i křídlové brány a branky. Dále pak otočné panely na popelnici, pevné plotové díly na intercom, zabudované schránky a další. Veškeré plotové systémy Novavisio jsou bezúdržbové.

  ...

  Zadejte poptávku

  Plaňkový plot RAND