Všechny kategorie
  Filtry
  Nastavení
  Hledat

  Prázdný rám

  Prázdný rám SOLO vám umožní použít libovolnou výplň, kterou budete mít na bezúdržbové konstrukci. Tento plot je vyráběn zcela na míru vašim požadavkům, tak aby jste mohli použít jakoukoliv dodatečnou výplň. Maximální rozměry se určí až při zpracování nabídky na základě vašich požadavků.

  Všechny hliníkové profily a komponenty jsou lakovány práškovou barvou Tiger Drylac. V základním provedení naleznete až 15 barev, které dodáváme v provedeních - polomatné a jemně strukturované, vše bez příplatků. Za příplatek si můžete vybírat z celé škály barev RAL a taktéž z několika dřevodekorů Decoral. Barvy můžete různě kombinovat a bez příplatků vybrat různé barvy do jedné plotové výplně.

  Maximální rozměry se určí až při zpracování nabídky na základě vašich požadavků. Samozřejmostí všech dodávaných plotů jsou samonosné, posuvné i křídlové brány a branky. Dále pak otočné panely na popelnici, pevné plotové díly na intercom, zabudované schránky a další. Veškeré plotové systémy Novavisio jsou bezúdržbové.

  ...

  Zadejte poptávku

  Prázdný rám