Všechny kategorie
  Filtry
  Nastavení
  Hledat

  Samonosné brány

  Automatické vjezdové brány na dálkové ovládání jsou dnes již standardem, bez kterého si vjezd do svého domu těžko představíte. Pomůžeme vám s výběrem. Samonosné posuvné brány jsou nejoblíbenějším řešením pro uzavření vašeho vjezdu. V prostoru vjezdu na váš pozemek není žádná překážka (např. kolejnice). Nosný mechanizmus (nosné vozíky) jsou osazeny mimo vjezdu vždy na levé nebo pravé straně společně s elektrickým pohonem.

  Samonosná brána má vyvažovací část, která tvoří ⅓ velikosti vjezdu. Je zapotřebí s touto části počítat při návrhu pozemku a prostoru na odsunutí brány. Samonosné brány dodáváme v provedení Exclusive nebo v provedení Standard. Rámy samonosných bran vyrábíme z hliníkových profilů, které svařujeme pomocí technologie TIG. Tyto rámy jsou extrémně pevné a jejich spoj je absolutně neviditelný - pryč se šrouby, které zkazí celý dojem nebo s viditelnými sváry. Hliníkovou výplň s rámem spojujeme výhradně nerezovými šrouby, které jsou umístněné, tak aby nebyli vidět.

  Ovládání pohonu brány může být pomocí dálkového ovladače, ale dnes i pomocí telefonu. Pohon bran zajišťuje komfortní obsluhu vjezdu bez nutnosti manuálního otvírání. Hliníkové brány můžou být ovládány i klasicky - manuálně.

  ...

  Zadejte poptávku

  Samonosné brány